/2 Chardonnay, IGP Vin de Pays d'Oc 2025
0
/2 Chardonnay, IGP Vin de Pays d'Oc 2025
De vintage van dit product komt mogelijk niet overeen met de afbeelding

/2 Chardonnay, IGP Vin de Pays d'Oc 2025

HartNieuw

Al de expressie van een Chardonnay op een Pays d'Oc bodem. Fruitig, aromatsich, fris en rond. Heerlijk.

Kwantumkortingen
  • € 4,11 / Half voor 1 Half
  • € 3,90 / Half voor 12 Halve
  • € 3,70 / Half voor 72 Halve
  • € 3,49 / Half voor 144 Halve
Bekijk alle kwantumkortingen
Borg per fles € 0,23
€ 0,00Een fles van 37.5cl
Half

Oorsprong

Vin de Pays d?Oc. Wijngaard gelegen niet ver van Nîmes, ten noorden van de Pays d?Oc. Gronden van zand vermengd met klei en kalksteenpuin, die bijdragen aan de productie van rijke en complexe wijnen met delicate aroma's.

Druivensoorten

Chardonnay 100%.

Beschrijving

Deze droge witte wijn heeft een lichtgele kleur met verleidelijke gouden tinten. Zijn delicate en weelderige neus onthult een boeket van perfect rijp boomgaardfruit, met tonen van kweepeer, appels en witte perziken, verrijkt met subtiele aroma's van gedroogd fruit en boter, verhoogd met een vleugje citroenfrisheid. In de mond is hij zacht en genereus, met een perfect evenwicht. Zijn afdronk is smakelijk en elegant, achterlatend de indruk van een luchtige, soepele, charmante en harmonieuze wijn.

Consumptieperiode

Heerlijke om nu te drinken. Te consumeren binnen twee jaar.

Service

10 - 12°C

Serveren met

Perfect om te begeleiden bij aperitieven, salades, vis, zeevruchten, wit vlees en gegrilde groenten. Deze wijn onderscheidt zich door zijn grote veelzijdigheid.

Schrijf u in voor de nieuwsbrief